Kişisel Veri Politikası

Bu bildirim; ZEZE ATÖLYE ile dukkan.zezeatolye.com web sitesini ziyaret eden Misafir, Kayıtlı Üye ve kullanıcılar (Bundan böyle kısaca “KULLANICI” olarak anılacaktır) arasında zezeatolye.com web sitesini kullanarak KULLANICI’nın vermiş olduğu kişisel bilgilerde, 6698 no’lu “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” gereğince site ziyaretçilerinin verileri hakkında neler yapıldığı ile ilgili bir bilgilendirme niteliği taşımakta olup bu amaç çerçevesinde oluşturulmuştur.

Bildirimin Kapsamı
  • Bu bildirim dukkan.zezeatolye.com URL’si ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.
  • Herhangi bir sitede veya sayfada dukkan.zezeatolye.com logosunun görülmesi bu sözleşmenin geçerli olduğu anlamına gelmez. KULLANICI URL’yi kontrol etmek ve gerçekten dukkan.zezeatolye.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmak zorundadır.
  • KULLANICI’ya ait bilgiler (e-posta, fatura, teslimat adresleri vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
Saklanan Kişisel Verilerin Kapsamı
  • dukkan.zezeatolye.com web sitesini ziyaret eden KULLANICI, herhangi bir kişisel bilgisini vermek zorunda değildir. KULLANICI zezeatolye.com hizmetlerinden yararlanmak için bazı kişisel bilgilerini vermekle yükümlüdür.
  • KULLANICI’nın dukkan.zezeatolye.com web sitesini herhangi bir zamanda ziyaret ettiğinde dukkan.zezeatolye.com web sunucusu, KULLANICI web tarayıcısının bağlanmış olduğu IP adresini isimsiz kullanıcı olarak kaydeder.
  • KULLANICI’nın isteğine bağlı olarak, dukkan.zezeatolye.com web sitesi çerez (cookie) bilgisi, dukkan.zezeatolye.com web sitesi sayfaları içerisinde yapılan ürün veya hizmet aramalarını saklar. Bu bilgiler sayesinde ileri ki dönemlerde sitede yer alabilecek reklam bantları ile ilgi duyulan ürünler doğrultusunda kişiselleştirilme için kullanılabilir.
  • dukkan.zezeatolye.com web sitesi, KULLANICI’nın kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar; bazı hizmetlerde KULLANICI isteklerini yerine getirebilmek, özel içerik ve reklam bandı sağlamak ve ürün ve hizmetlerden haberdar etmek.
Kişisel Verilerin Güvenliği
  • dukkan.zezeatolye.com, KULLANICI’nın vermiş olduğu tüm kişisel bilgileri gizli tutar. Ancak, KULLANICI’nın doldurmuş olduğu formlar aracılığıyla istenen ürün ve hizmeti sunmak adına çalışanlarına KULLANICI adını, adresini, e-posta adresini ve telefon numarasını bildirmek zorundadır.
Kullanıcı İstek ve Geri Bildirimleri
  • dukkan.zezeatolye.com, KULLANICI’nın dukkan.zezeatolye.com web sitesi ve ürün ve hizmetleri ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri site performansını ölçmek amacıyla saklamaktadır. Bu gibi bilgiler, kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılmaz.
İçerik Kullanımı
  • dukkan.zezeatolye.com web sitesinde yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan içerikler ya da web sitesi tasarımı, başka sitelerde yayınlanamaz, dukkan.zezeatolye.com’un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

KULLANICI bu bildirimi kendisinin belirleyeceği aralıklarla kontrol etmelidir. KULLANICI, gizlilik ve güvenlikle ilgili soru ve sorunlarını bilgi@zezeatolye.com adresinden veya 0 (312) 945 27 39 no’lu telefondan iletişime geçerek ilgili birime bilgi verebilir.